Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
777641166
polivka@zmrzlinapoli.cz
Doprava (rozvozové dny)
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Zmrzlina a tříšť
Točená zmrzlina z Opočna
Mixar-extra
,
Fredomix - premium
,
Sorbeto
,
Řemeslné sorbeto
,
Vodová zmrzlina
,
Limitovaná řada
,
UHT
Kopečková zmrzlina Poli
Sorbetové
,
Ovocné s vlákninou
,
Smetanové
,
Protírané
,
Prémiové
,
Koktejlové
Nanuky
Osvěžo
Ledová tříšť
Ledová tříšť z Opočna
,
Mražené koktejly
Cukrářské výrobky
Dorty
Řezy
Kelímky
Pláty a korpusy
Kornoutky, obaly a doplňky
Kornoutky
Lité
,
Waflové
Trubičky a doplňky
Zdobení
Posypy
,
Polevy
,
Toppingy
Smoothie
Sirupy Osvěžo
Kelímky
Papír
,
Plast
Lžičky, ubrousky, brčka
Potřeby pro zmrzlináře
Hygiena
Řemeslná výroba
Master Martini
Kompletní základy pro výrobu zmrzlin
,
Hotové čokoládové krémy- Brunela
,
Ochucovací pasty
,
Ořechové pasty
,
Roztíratelné krémy s čokoládovou chutí
,
Variegata - ovocná a krémová
,
Základy pro přípravu zmrzlin
Colac
Mec 3
Sušené mléko
Stroje a technika
Zmrzlinové stroje
Nové
,
Použité
Výrobníky ledové tříště
Nové
,
Použité
Přihlášení
Více
Domů
/
Zmrzlina a tříšť
Zmrzlina a tříšť
Točená zmrzlina z Opočna
Kopečková zmrzlina Poli
Nanuky
Ledová tříšť
Nejprodávanější
Mixar Vanilka
Skladem
001
477 Kč
Black Magic
Skladem
(290 balení (2 kg) )
042
623 Kč
Mixar Čokoláda
Skladem
(2757 balení (2 kg) )
004
477 Kč
Sorbeto Malina
Skladem
(21 Balení (1 kg))
061
230 Kč
Sorbeto Červený Meloun
Skladem
(202 Balení (1 kg))
063
230 Kč
Sorbeto Kanadská Borůvka
Skladem
(160 Balení (1 kg))
058
230 Kč
Sorbeto Švestka
Skladem
(177 Balení (1 kg))
054
230 Kč
Sorbeto Mango
Skladem
(221 Balení (1 kg))
067
230 Kč
Mixar Pistácie
Skladem
(4106 balení (2 kg) )
005
477 Kč
Sorbeto Rakytník
NOVINKA
Skladem
(233 Balení (1 kg))
055
230 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
120
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
202
Kč
3004
Kč
1
202
3004
Na skladě
113
Rozbalit filtr
Značky
Bohemilk
6
Polívka Libor - POLI
7
Položek k zobrazení:
120
Výpis produktů
Mixar Vanilka
Skladem
477 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
238,50 Kč / 1 kg
Do košíku
001
Mixar Smetana
Skladem
(4187 balení (2 kg) )
477 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
238,50 Kč / 1 kg
Do košíku
003
Mixar Čokoláda
Skladem
(2757 balení (2 kg) )
477 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
238,50 Kč / 1 kg
Do košíku
004
Mixar Pistácie
Skladem
(4106 balení (2 kg) )
477 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
238,50 Kč / 1 kg
Do košíku
005
Mixar Jahoda
Skladem
(4530 balení (2 kg) )
477 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
238,50 Kč / 1 kg
Do košíku
006
Mixar Jogurt
Skladem
(4396 balení (2 kg) )
477 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
238,50 Kč / 1 kg
Do košíku
0061
Mixar Sušenka
Skladem
(4396 balení (2 kg) )
477 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
238,50 Kč / 1 kg
Do košíku
00634
Fredomix Lesní Jahoda
Skladem
(777 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
007
Fredomix Zelené Jablko
Skladem
(712 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
008
Fredomix Borůvka
Skladem
(569 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
009
Fredomix Citron
Skladem
(414 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
010
Fredomix Pomeranč
Skladem
(656 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
011
Mixar Vanilka bez laktózy
Skladem
(91 balení (2 kg) )
502 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
251 Kč / 1 kg
Do košíku
01101
Fredomix Jahoda
Skladem
(761 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
012
Fredomix Meruňka
Skladem
(770 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
013
Fredomix Černý Rybíz
Skladem
(793 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
014
Fredomix Malina
Skladem
(711 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
015
Fredomix Banán
Skladem
(474 balení (2 kg) )
457 Kč
/ balení (2 kg)
Měrná cena:
228,50 Kč / 1 kg
Do košíku
016
Ovládací prvky výpisu
Načíst 18 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 7.
1
7
120
položek celkem
Nahoru
Grafický návrh vytvořil a nakódoval
Shoptak.cz